W tanecznym rytmie kończymy ferie zimowe

     Karnawał to czas zabawy i radości. Sobotnie przedpołudnie dn. 30 stycznia dzieci ze smolickiej Parafii spędziły na balu przebierańców, który był organizowany przez Parafialne Koło Caritas. Jak co roku gromada barwnych bajkowych postaci wypełniła salkę parafialną. Czasem wśród księżniczek, zwierzątek, dzielnych szeryfów, kowbojów itd. trudno było rozpoznać swoich kolegów. Przy skocznej muzyce wszyscy świetnie się bawili, a humory dopisywały zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom.
     By dać chwilę wytchnienia zmęczonym nogom, starsze dziewczyny przygotowały różnego rodzaju konkursy, zabawy, które budziły wiele emocji. Panie  z Caritas parafialnej zadbały też o coś dla ciała, by podreperować siły nadwątlone tańcem, raczyły dzieci słodkościami i soczkami.
     Był to mile spędzony czas. Wspólnej zabawie nie było końca, a promienny uśmiech i pąsowe rumieńce gościły na każdej dziecięcej twarzy. Takie spotkania służą nie tylko dobrej zabawie, ale integrują , pozwalają na lepsze wzajemne poznawanie się, uczą zachowania w różnych sytuacjach, ale są i dowodem na to, że chwalić Boga można w różny sposób.
      Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólną, wspaniałą zabawę, a także organizatorom: ks. Błażejowi, Członkiniom i  Prezesowi Caritasu oraz wszystkim darczyńcom. Serdeczne Bóg zapłać!

A kolejny balik .... już za rok ...      

GALERIA ZDJĘĆ

arrow_upward