Prośby i podziękowania

 

 

Wszystkie prośby i podziękowania, które Państwo nadeślecie zostaną odczytane w każdą środę podczas Nowenny do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych.
Treść prośby lub podziękowania prosimy wysłać za pomocą formularza znajdującego się na tej stronie.

 

Nowenna do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

Pieśń do Matki Bożej Smolickiej (słowa)

Wypełnij i wyslij formularz

Prosimy wpisać treść prośby lub podziękowania.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, Smolice 1, 63-740 Kobylin.

Dane osobowe są przetwarzane w celu wygodnego i bezpiecznego kontaktu z Parafianami lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na kontakt/zapytanie. Odbiorcami danych są wyłącznie księża i pracownicy Parafii. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

zaznaczone pola są obowiązkowe
arrow_upward